Get Adobe Flash player

ul. Notecka 5a

64-800 Chodzież

 

 

UPORZĄDKOWANIE GOSPODARKI WODNO-ŚCIEKOWEJ
na terenie Miasta i Gminy Chodzież


Zapraszamy do Podanina

W ramach DNI OTWARTYCH na projekcie zatytułowanym "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie miasta i gminy Chodzież" odbędzie się atrakcyjna impreza dla mieszkańców wsi Podanin.

Impreza odbędzie się w niedzielę 10 maja 2015 r. w godzinach od 10.00 do 14.00 w okolicy miejscowej stacji uzdatniania wody. Dlaczego właśnie tam? - dlatego, że SUW Podanin to jeden z obiektów zmodernizowanych dzięki realizacji wymienionego wyżej projektu inwestycyjnego, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Spójności Programu Infrastruktura i Środowisko, w kwocie 23.587.700,09 zł.

Stacja w Podaninie to obecnie bardzo nowoczesna placówka, zapewniająca ciągłość dostaw wody o wysokich parametrach. Choćby dlatego warto poznać jej działanie "na żywo" podczas wycieczki z przewodnikiem, która zaplanowana jest jako jeden z punktów imprezy.

Poza tym odbędzie się konkurs wiedzy o projekcie z atrakcyjnymi nagrodami oraz prezentacja zrealizowanych w ramach projektu robót budowlanych. Organizator - Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. - przewiduje również atrakcje dla dzieci.