Get Adobe Flash player

ul. Notecka 5a

64-800 Chodzież

 

 

UPORZĄDKOWANIE GOSPODARKI WODNO-ŚCIEKOWEJ
na terenie Miasta i Gminy Chodzież


Naprawiają ulice

W ubiegłym tygodniu rozpoczęło się odtwarzanie nawierzchni na chodzieskich ulicach, na których realizowane były prace w ramach projektu inwestycyjnego Miejskich Wodociągów i Kanalizacji.

 

Odtworzenie nawierzchni rozpoczęło się od ulicy Wojska Polskiego. Następne w kolejności będą ulice: Rolna, Mostowa, Polna, Kwiatowa, Ludowa, Wiśniowa, Ofiar Gór Morzewskich i Wł. Reymonta. Harmonogram prac, z przyczyn niezależnych od inwestora, uległ pewnym zmianom. Początkowo planowano zakończyć odtworzenia jeszcze w kwietniu. Dziś już wiadomo, że prace będą trwały do połowy maja.

Za wszelkie niedogodności, na jakie w związku z robotami, narażeni są mieszkańcy, inwestor przeprasza i prosi o jeszcze nieco cierpliwości.

Powstałe utrudnienia są konsekwencją realizacji zadań związanych z przebudową i modernizacją kanalizacji w związku z projektem „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie miasta i gminy Chodzież” dofinansowanym ze środków Unii Europejskiej, z Funduszu Spójności Programu Infrastruktura i Środowisko w kwocie 23.587.700,09 zł. Całkowita wartość inwestycji to 50.298.011,00 zł.